top of page
7.png
MAŁGORZATA
PROMIŃSKA
 

Content Designer

Artystka

 
IMG_0056.jpg

Kim jestem?

 
The earth without art is just 'eh'

Moim pierwszym zawodem i największą miłością była muzyka. Ona wraz z pokrewnymi kierunkami artystycznymi wyznaczyła moją całą życiową ścieżkę.

Niezależnie od tego, czy gram, uczę, tworzę kreacje graficzne, czy piszę teksty, najważniejsze jest dla mnie, żeby oprócz efektywności tych działań, stworzyć dzieło. Chociaż, czasem jest to niemałe wyzwanie.

Tworzyć, by świat był codziennie odrobinę lepszy

Bardzo ważnym elementem jest dla mnie wiara w sens własnej pracy i dbanie o to, by nie przekraczać granic etyki zawodu i własnej moralności. Z tego właśnie powodu w pełni oddaję się wszystkim projektom fundacyjnym, środowiskowym i artystycznym.

Kraina wyobraźni

Moją mocno zauważalną cechą jest pozytywne spojrzenie na świat i wyobraźnia, która każdego dnia pomaga mi go nieco ubarwić. Jeśli nie masz kreatywnego pomysłu - zapytaj mnie. Dam Ci ich co najmniej pięć :)

Działania

Social Media

Media społecznościowe to mój konik. Z łatwością dostosowuję komunikację do odbiorców. Prowadziłam działania dotyczące najróżniejszych tematów: zwierząt, technologii, kulinariów, kosmetyków, turystyki, sztuki. Nie jest dla mnie tajemnicą także obsługa klientów premium, a RTM'y zjadam na śniadanie.

Copywrite | SEO

Potrafię tworzyć teksty w każdym stylu i na każdy temat. Umiem także dobrze wykorzystywać SEO w treściach. Dziś artykuł o fotowoltaice, jutro o trendach w odżywianiu psów? Żaden problem!

Expand

Współtworzyłam projekty z agencją rich media, gdzie odpowiadałam za kreatywne koncepcje formatów expand premium i mobile.

Inne

Tworzę autorskie projekty, dzięki którym rozwijam swoje umiejętności tworzenia wideo i muzyki. Wielokrotnie w przetargach agencyjnych użyczałam także swojego głosu w piosenkach reklamowych, dżinglach i voiceover'ach.

7.png

GOSPODARSTWO DOMOWE

PACLAN
 

Tworzenie kreacji graficznych, wideo i copy, realizacja kampanii reklamowych, moderacja, kontakt z klientem

 
Instagram Layout Showcase.jpg
Facebook INFO.jpg
7.png

BEAUTY

KONTIGO
 

Prowadzenie kanałów social media, koncepty graficzne, copy

NOBLE PLACE
 

Prowadzenie kanałów social media, koncepty graficzne, copy

5_edited.png